O firmie

Dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości w Polsce zainspirował nas do stworzenia firmy NETIC DEVELOPMENT. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu poczucia komfortu we własnym nowym domu. Nie jesteśmy zwolennikami budownictwa masowego, w wielkich, gwarnych skupiskach. Stawiamy na kameralne enklawy, zbudowane rzetelnie, z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Nasi architekci dbają nie tylko o Państwa wygodę życia, ale także o wrażenia estetyczne.

Wychodzimy z założenia, że nasze inwestycje muszą być doskonale skomunikowane z centrum miasta i równocześnie mieć bezkolizyjny dostęp do dróg szybkiego ruchu czy autostrady. Na co dzień natomiast powinny dawać możliwość zrobienia zakupów bez używania samochodu oraz bezpiecznego dotarcia dzieci do szkoły.

Zdając sobie sprawę z pędu życia, a co za tym idzie chronicznego braku czasu oferujemy Państwu kompleksowy produkt. Dom, który Państwu oferujemy, jest całkowicie wykończony z zewnątrz, oświetlony, z tarasem i ogrodem, otoczony trawą i dekoracyjnymi nasadzeniami. Możemy być również Państwa głosem doradczym w zakresie wykończenia jego wnętrz.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną inwestycją przy ul. Dyniowej w Poznaniu jak i odwiedzenia kompleksu Netic Park II. Nasz kameralny apartamentowiec przy ul. Kobylepole jest naszą dumą, lecz co najważniejsze, codzienną radością jego mieszkańców.